EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2019

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2017

Алпін-Захід, ТзОВ

Україна, 79000, Львів
вул. Лукіяновича, 11
тел.: +380 67 980-22-31
e-mail: alpin.zahid@gmail.com
alpinss.info@gmail.com
web: www.alpinss.com

Збереження довкілля – відповідальність кожного!
Завдяки використанню унікальних сучасних технологій біологічної очистки побутових та подібних до їх складу стоків, компанія-виробник «Алпін-Захід» ТМ «AlpinеSS» є одним з вітчизняних лідерів у цій сфері. Протягом багатьох років наше підприємство займається створенням якісного високопродуктивного обладнання для очищення забруднених побутових стоків еко-біологічним методом. Очисні установки проектуються і виготовляються висококваліфікованими фахівцями компанії згідно новітніх технологій з використанням сучасних матеріалів, що гарантує їх якісну і довготривалу службу .
Сьогодні очисні установки компанії «Алпін-Захід» справно функціонують на сотнях побутових і промислових об’єктах. Системи проектуються індивідуально для кожного об’єкта, або підбираються відповідно до показників забрудненості та припливу стічних вод. Такий підхід до розробки технологій очищення стічних вод та підбору очисного устаткування дає змогу нам досягати оптимальних результатів за співвідношенням ціна-ефективність-довговічність.
Робота очисних споруд ТМ «AlpinеSS» базується на принципі функціонування міських очисних споруд провідних країн світу (процес аерації стисненим повітрям).
Використання очищенних стоків: технічну воду очисних споруд ТМ «AlpinеSS» дозволяється скидати у відкриті водойми, поверхню ґрунту, канави та дренажні системи. Високий ступінь очистки дає можливість її вторинного використання на різні побутові та господарські потреби (полив газонів, миття тротуарів, машин та ін., або повертати на зливні бачки).
Компанія-виробник «Алпін-Захід» ТМ «AlpinеSS» є одним з вітчизняних лідерів у сфері виробництва та встановлення очисних споруд.