EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2019

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2016

Altek, Компанія

Україна, 49083, Дніпропетровськ
вул. Собінова, 1
тел.: +380 97 833-56-56
факс.: + 380 56 732-06-38
e-mail: marketing@altek.ua
web: http://www.altek.dp.ua

З 2016 року компанія «Altek» розширила свої можливості і перенесла свою діяльність на базу заводу «Дніпрополімермаш», в м. Дніпропетровськ, Україна. Наша компанія впевнено перейшла з категорії імпортерів в категорію виробників. Ми запустили виробництво комплектуючих і частини обладнання під ТМ “Altek”. Це дозволило знизити собівартість продукції і підвищити якість виробів.
Фахівці компанії ретельно вивчають передові технології енергозбереження. У виробництво запускаються тільки перевірені часом, сертифіковані і надійні технічні розробки. Наша компанія в особі кращих фахівців здійснює контроль якості вироблюваної продукції, а значить, наші покупці отримують тільки якісний і надійний продукт! Це дозволяє нам сміло заявляти, що компанія «Altek» – компанія №1 в Україні в галузі альтернативних джерел енергії.
Відкриття виробництва в Україні сприяло підвищенню купівельної активності з початку 2016 року, що, у свою чергу, говорить про підвищення лояльності і довіри наших споживачів до ТМ «Altek».
Купуйте якісний, український продукт, купуйте «Altek»!
www.altek.ua