EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2019

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2016

Банк «Львів»

Україна, 79008, Львів
вул. Сербська, 1
тел.: +380 32 245-64-75
e-mail: info@banklviv.com
web: http://www.banklviv.com

17 жовтня 1990 року створено і зареєстровано Банк «Львів» (у формі ТзОВ) у держбанку колишнього СРСР за № 490. У жовтні 1991 року Банк «Львів» було зареєстровано у Національному банку України під реєстраційним номером 28.
Базуючись на класичних засадах ведення банківського бізнесу, Банк «Львів» пропонував і пропонує клієнтам послуги, актуальні до потреб ринку. Стратегічно Банк «Львів» орієнтований на обслуговування малого та середнього бізнесу.
У 2006 році група ісландських компаній через «Нью прогрес Холдинг» викупила контрольний пакет акцій банку. Станом на сьогодні ісландські інвестори володіють понад 99% акцій ПАТ АКБ «Львів».
Робота Банку щорічно оцінюється різноманітними уповноваженими рейтинговими агентствами. У 2015 році незалежне уповноважене Рейтингове агентство «IBI-Rating» підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів ПАТ АКБ «Львів» на рівні «5», що характеризує банк як надійну фінансову установу.
Банк «Львів» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво учасника Фонду № 031 від 18.10.2012 р.).
ПАТ АКБ «Львів» успішно реалізовує кредитну програму «Енергозбереження» з 2006 року. Дана програма пропонує максимально лояльні умови для кредитів на цілі енергозбереження.
Банк тісно співпрацює з Північною екологічною фінансовою корпорацією (NEFCO) і Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), що надає додаткові переваги для позичальників-юридичних осіб Банку «Львів» на цілі енергозбереження.