EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2018

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2016

Дзензелівський котлобудівельний завод, ТОВ

Україна, 20141,.с. Дзензелівка, Черкаська обл, Маньківський р-н
вул. Миру, 92а
тел.: +380 67 335-55-78
e-mail: buran-p@mail.ru
web: http://www.kotly.co.ua

У твердопаливних котлах тривалого горіння «БУРАН» використовується принцип верхнього горіння, при якому полум’я поступово поширюється зверху вниз, що дозволяє підвищити ККД котла до 92%. Важливою відмінною рисою нашої продукції є тривалий час горіння на одній закладці палива. Котли горять на одній закладці палива від 20 годин до 5 діб. Крім того котли «БУРАН» дозволяють більш ніж у 7 разів скоротити фінансові витрати на опалення в порівнянні з газом.
Важливою відмінною рисою котлів «БУРАН» є також наявність додаткової дверки, що дозволяє більш щільно викласти дрова в потрібному порядку. Розсіювач повітря є найвідповідальнішим елементом будь-якого котла тривалого горіння, так як саме тут відбуваються теплофізичні процеси – робоча температура може досягати 850˚С, тому у більшості моделей пальник протягом року виходить з ладу. У наших котлах ми використовуємо литі чавунні розсіювачі повітря з високим вмісту хрому і робочою температурою 1100˚С – такі розсіювачі служать довго.
Одним з ноу-хау, використаних в котлах «БУРАН», є рухома камера підігріву повітря, що робить котли дуже зручними в експлуатації: з одного боку, конусоподібна форма рухомої камери підігріву повітря дозволяє проводити чистку котла без будь-яких труднощів у будь-яку пори року; з іншого ж боку, по мірі прогорання палива вся конструкція – камера підігріву повітря, телескопічна труба і розсіювач повітря – поступово опускається вниз і завжди знаходиться в епіцентрі інтенсивного горіння. При цьому температура в цій зоні становить 700-850˚С, що сприяє повному згорянню піролізних газів і істотно підвищує ККД котла.
У наших котлах горить будь яке тверде паливо і це не є перебільшенням. Це стало можливим завдяки використанню ще однієї нашої патентної розробки – розсіювач повітря спеціальної форми, в якому сопла розташовані під кутом 90˚. Розсіювач повітря має додаткові отвори для допалювання піролізних газів, внаслідок чого немає відкладення смол на стінках котла.