EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2018

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2016

ГалАква, ТОВ

Україна, 79032, Львів
вул. Пасічна, 171, к. 49
тел.: +380 32 245-37-72
e-mail: halakva@ukr.net

ТОВ «ГалАква» – офіційний представник компанії «Formaster», яка спеціалізується на виробництві фільтрів для води та електричних проточних водонагрівачів «Dafi».
На польському ринку існує вже понад 30 років. За цей період часу розробили, запатентували і ввели у виробництво велику кількість авторської (оригінальної) продукції. Завдяки застосуванню нових технологічних рішень ще на стадії розробки, всі товари «Formaster» характеризуються найвищою якістю, стильним дизайном і ефективністю. Вся продукція виробляється в Польщі. В основному використовує високоякісну німецьку сировину.
Фільтри для води «Dafi», призначені для застосування в домашньому господарстві, вони цінуються споживачами в багатьох країнах світу, тому що вода виходить дуже хорошою, а головне все це робиться без впровадження шкідливих сумішей.
Якість товарів пов’язано з головною місією компанії.
У роботі використовуються сучасні верстати з цифровим адмініструванням, а також спеціальні програми, що дозволяють змоделювати кінцевий продукт у 3D форматі, це дозволяє практично миттєво і точно, відтворити документацію продукту, робити будь-які зміни та поправки, одержувати інші моделі і запускати серійний випуск.
Розвинена дистрибуція дозволяє в стислі терміни вивести продукт на ринок. Фахівці здійснюють контроль над усіма процесами, які проходять в дослідницьких лабораторіях і на виробництві Formaster, цим вони гарантують, постійний розвиток технологій, прекрасна якість на етапі зародження проекту, кращий сервіс і успішні продажі.