EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2018

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2016

HYDROFLOW Україна

Україна, Львів
вул. Городоцька, 355, к. 341
тел.: +380 67 137-44-87

HydroFLOW – це система водопідготовки. Вона запобігає утворенню накипу, а також усуває існуючий накип та відкладення в системах охолодження, опалення, водопостачання, в котлах, бойлерах, теплообмінниках, парогенераторах, економайзерах, випарних установках, зволожувачах повітря та в інших обладнаннях.
Систему HydroFLOW використовують у боротьбі з накипом та корозією в квартирах і будинках, у важкій та легкій промисловостях, а також в боротьбі з біообростанням та розмноженням бактерій в басейнах, водоймах тощо.
Система HydroFLOW здатна забезпечити підприємству значну економію, оскільки дозволяє мінімізувати перерозхід електроенергії/палива, скоротити невиробничі простої, зменшити витрати на технічне обслуговування та уникнути передчасного зносу обладнання.
Принцип роботи системи HydroFLOW в тому, що вона не дозволяє різноманітним забрудненням кріпитись до стінок труб та обладнання, а також усуває уже існуючий накип. Вона генерує електромагнітні імпульси змінної частоти в 150 кГц навколо трубопроводу, що забезпечує формування іонів у кластери. При перенасиченні кластери іонів вивільняються з водного потоку і не накопичуються на поверхні труб та обладнанні.
Системи HydroFLOW є надійною, простою в монтажі та вимагає мінімальних експлуатаційних витрат. Технологія HydroFLOW є також екологічно чистою та не шкодить здоров’ю людини, про що свідчать міжнародні сертифікати якості. Мільйони споживачів в 69 країнах світу довірили пристрою HydroFLOW захист своїх труб, котлів, теплообмінників, побутових приладів та інших агрегатів.
Даний пристрій використовують такі відомі світові компанії, як British Gas, Coca Cola, NASA, Nestle, Honda, Panasonic, Michelin, Kawasaki, Lockheed Martin Space Operations та багато інших. В 1991-1992 рр. компанія British Gas провела комплексні порівняльні досліди дев’яти систем безреагентної водопідготовки, в яких переконливу перемогу отримала система HydroFLOW.
Гідрофлоу успішно працює там, де застосування інших систем виявилося неефективним або недостатньо ефективним.
Запобігати утворенню відкладень дешевше, ніж забезпечити високоякісну очистку води!