EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2018

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2016

Клімапро

Україна, 79035, Львів
вул. Довга, 3
тел./факс: +380 32 244-21-04
e-mail: lviv_vents@ukr.net
web: http://www.klimapro.com.ua

Якщо Ви щасливий власник квартири у місті, будинку, котеджу, або навіть дачі у селі, то неодноразово задумувались, про те, щоб купити вентиляційну установку. Адже, вентиляція та кондиціонування повітря відіграють надзвичайно важливу роль для здоров’я та самопочуття всіх, хто проживає у помешканні.
У нашому інтернет магазині www.klimapro.com.ua, можна купити готові системи вентиляції та кондиціонування повітря разом з докладними технічними інструкціями, завдяки яким монтаж систем вентиляції не складе проблем, навіть у людей, які зовсім далекі від будівельної сфери.
Наш магазин www.klimapro.com.ua запропонує Вам готові схеми вентиляції для швидкого створення оптимального мікроклімату у Вашому помешканні. Разом із повним комплектом системи вентиляції, Ви отримаєте схеми монтажу слідуючи яким Ви зможете прокласти вентиляцію у будинку своїми руками.
Купити вентиляційну установку у інтернет магазині «Клімапро» зовсім не важко. Для цього, потрібно лише вибрати у головному меню категорію, що відповідає параметрам Вашого помешкання, а далі система запропонує готові схеми вентиляції різних варіантів та цінової категоії.
В нашому інтернет магазині «Клімапро» зібрані системи вентиляції та кондиціонування повітря для новозбудованих квартир, квартир строго фонду, індивідуальних будинків, а також котеджних містечок зі всієї України. Не важливо де ви живете, у Львові, Луцьку, Києві, Дніпропетровську, Харкові, Ви все одно можете купити вентиляційну установку, а ми безкоштовно доставимо її до Вас.
Якщо у нашому каталозі відсутня найбільш відповідна для Вашого будинку чи квартири система вентиляції, або просто не буде необхідного комплекту вентиляційного обладнання, то Ви завжди можете абсолютно безкоштовно замовити проект вентиляційного рішення, індивідуального саме для Вашої оселі!