EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2018

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2016

Компанія WARMHAUS

Україна, Рівне
вул. Дорошенка, 18
тел.: +380 67 114-51-30
+380 50 999-25-00
e-mail: info@warmhaus.com.ua
web: http://www.warmhaus.com.ua

Компанія WARMHAUS – сучасний український виробничий комплекс, який дозволяє випускати якісні твердопаливні котли. Широкий модельний ряд твердопаливних котлів дозволяє підібрати котли для опалення практично під будь-які вимоги і для будь-яких споруд. Ми пропонуємо зокрема котли на такому твердому паливі як: деревина, торфобрикет а також усі інші види твердого палива. Під час виготовлення нашої продукції ми використовуємо виключно атестовані матеріали. Завдяки своїй безвідмовності, функціональності та естетичності, котли вже мають широке визнання серед клієнтів.
Фірма «WARMHAUS» націлена на інтенсивний технологічний розвиток. Пріоритетними напрямками є створення сучасного машинного парку, який необхідний для обробки матеріалів, а також для виробництва котлів власними силами.
Використовуючи порошкове фарбування, сучасні інверторні зварювальні напівавтомати, точне листозгинальне обладнання, а також плазму і лазер технології CNC для обробки металу, ми створюємо котли європейського рівня.
Елементи котла і його корпусу конструюються із застосуванням конструкторських технологі. Це забезпечує більшу повторюваність конструктивних елементів, що впливає на високу якість і естетику котлів.