EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2019

Попередні виставки

Попередні виставки

Підсумки виставки 2018

3–5 квітня у Львові відбулася XI спеціалізована виставка «Тепло. Вода. Повітря-2018».

Організатор виставки – ТОВ «ЕкспоЛьвів».

Місце проведення: Палац спорту «Україна», вул. Мельника,18, м. Львів.

Інформаційний партнер виставки – журнал «AW-THERM»

Інформаційні спонсори – Вода і водоочисні технології, Водопостачання та водовідведення,  TRUBA.UA, BAU.UA, Build Portal, БудЕксперт, Промышленность в фокусе.

Інформаційна підтримка: Аспекти Будівництва, Бізнес-Досьє, Бізнес-пропозиція, акарпатські оголошення, Запрошуємо на роботу, Компасс, Афіша Прикарпаття, Афіша Волині, Афіша Рівне, Газета Реклама, Фортуна, Львівська Газета, Львівська Пошта, Міжнародний виставковий центр, Міст-Медіа, Перевізник, Газета в дорогу, Пресс-Биржа, FM Галичина, Стрий FM, Ера FM, Радіо Львівська Хвиля, Салон +, Budnet, 032.ua, 5 канал, ТРК Львів.

Тематичні розділи: опалення, кліматизація, водопостачання та водовідведення, автоматика, арматура трубопровідна, сантехніка, помпи, труби та фітинги, газове обладнання, альтернативна енергетика, ізоляційні матеріали, герметики, клеї, лаки, фарби, інструменти, допоміжне обладнання і матеріали, монтаж та проектування, програмне забезпечення.

Цьогорічний інсталяційний форум у Львові, як і в попередні роки, закріпив свою позицію на виставковому терені України.

XI спеціалізована виставка «Тепло. Вода. Повітря» стала провідною і авторитетною подією в Західному регіоні в галузі опалення, водопостачання, сантехнічного обладнання, кліматизації, обладнання для басейнів. Підтвердженням цього факту стала достойна експозиція виставки та масовий потік відвідувачів впродовж всіх днів роботи виставки.

Близько 70 компаній мали змогу представити новинки продукції, новітні досягнення галузі, обмінятися досвідом, віднайти свого споживача, розвивати інвестиційну та партнерську співпрацю на достойному рівні. Географія експонентів включала всю Україну та країни Європи.

Поскільки тема энергоэффективності та екологічності виробів з кожним роком набуває більшої ваги на ринку інноваційних технологий, не обійшла вона і нашу виставку.

Серед учасників виставки: виробники, монтажники та постачальники з різних областей України, а також іноземні компанії: HL HUTTERER & LECHNER GmbH, HYDROFLOW Україна, PRANA, Sanpid.com, Аква-Світ, Алпін-Захід, АРМА ПРАЙД, Віта Клімат, Галканал, ЕкономТепло, Інтегровані Водні Технології (IWT), Кийремпобут+, Домотроніка Львів, Марадь і Лінке, МІКРОФЛЕКС Україна, НІБЕ-УКРАЇНА, Сонцедім, С.Т.А., Селена-Клімат, Системи автономної каналізації, Склоприлад, Стала енергія, Ураган та ін та ін.

Приємно відзначити, що за час виставки її відвідала велика кількість спеціалістів проектної та будівельної галузей, монтажників, представників водоканалів, тепломереж, представників міських рад, дилерів, а також кінцевих споживачів.

Загалом виставку відвідало понад 5 тис. осіб, серед них 60% – фахівці, 25% – керівники підприємств, 10% – студенти, 5% – інші  категорії відвідувачів з України та закордону.