EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2019

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2017

PRANA, Компанія

Україна, 79021, Львів
вул. Кульпарківська, 93а, к. 301-308
тел./факс: +380 32 232-53-39
моб.: (067) 153-99-31, (050) 538-82-92,
(063) 991-71-77
e-mail: pranalviv@i.ua
web: http://www.prana.org.ua

Виробництво систем вентиляції з рекуперацією тепла «PRANA» і теплошумоізоляційних панелей ECOTEMP.
Система вентиляції (рекуператор) «PRANA»  – це децентралізована прямоточна припливно-витяжна система вентиляції призначена для теплозберiгаючої вентиляції житлових, офісних, громадських, спортивних, розважальних, виробничих та сільськогосподарських приміщень.
Перевага системи у застосуванні інноваційної системи рекуперації тепла повітря – мідного теплообмінника на зустрічних повітряних потоках. Вентиляційна установка «PRANA» використовує тепло повітря, що видаляється з приміщення, для нагрівання свіжого повітря, що подається системою вентиляції в приміщення з вулиці.
Модельний ряд теплозберігаючих систем вентиляції «PRANA» (побутової, побутово-промислової та промислової серії) дає змогу забезпечити енергоефективне вентилювання приміщень і комфортний мікроклімат у будинку, квартирі, офісі, басейні, спортзалі, школі, церкві, оранжереї, фермі, виробництві та автомийці.
Децентралізовані системи вентиляції «PRANA»  – отримали належний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи Україні, сертифікати якості СЕ, декларацію про відповідність до вимог Митного Союзу.
Сьогодні рекуператори «PRANA» представляють офіційні дилери у понад 10 країнах світу: Україні, Польщі, Італії, Естонії, Литві, Чехії, Чорногорії, Болгарії, Казахстані та країнах Близького Сходу . Компанія невпинно розширює дилерську мережу в Україні та за кордоном. Залучає до активної співпраці інсталяторів.
Компанія «Прана» пропонує комплексний підхід в облаштуванні здорового комфортного мікроклімату. Системи утеплення ECOTEMP, розроблені і впровадженні інженерами компанії, забезпечують природне регулювання мікроклімату, чудову термо- та звукоізоляцію у приміщенні. За допомогою системи утеплення ECOTEMP кожен господар помешкання може провести роботи з термореновації приміщення своїми руками на високому технологічному рівні.
Компанія «Прана» – енергоефективні рішення комфорту, що доступні кожному!