EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2019

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2017

ХЕММЕЛЬ-Україна, ТОВ

Україна, 80530, Ожидів, Буський р-н,
Львівська обл.
вул. Промислова, 1
тел./факс: +380 3264 4-69-86
моб: +380 67 340-48-30
e-mail: hemmel.ua@gmail.com
web: http://www.hemmel.com.ua

Основним видом діяльності ТзОВ «ХЕММЕЛЬ-Україна» є виготовлення подрібнювальної техніки: рубальні машини, первинний та вторинний подрібнювачі, сортувальні лінії, транспортери, подаючі столи, колуни, пилоколуни.
Для подрібнення відходів деревини в діаметрі до 150 мм пропонуємо вам подрібнювачі: електричного, тракторного, та дизельного приводу, а також для подрібнення деревини в діаметрі до 220 мм пропонуємо подрібнювач з електричним приводом. Для спецзамовлення можемо виготовити рубальну машину марки RM-1200, яка може подрібнювати деревину в діаметрі до 280 мм.
Пропонуємо також подрібнювачі великих потужностей які дають продуктивність від 25-80 т/год в залежності від завантажувального матеріалу, та без обмеження в габаритах матеріалу при подачі.
ТзОВ «ХЕММЕЛЬ-Україна» розробляє, конструює, монтує та встановлює як окремі машини, так і цілі комплекси переробної техніки, конструкція яких відповідає сучасним вимогам безпеки та найкращих експлуатаційних параметрів. Продукція фірми сертифікована стандартами УКРСЕПРО.
ТзОВ «ХЕММЕЛЬ-Україна» працює над впровадженням сучасних технологій розробки нових типів машин, пропонує взаємовигідне співробітництво.
Ми пропонуємо засоби для переробки вторинної сировини з введенням їх в експлуатацію та навчанням обслуговуючого персоналу а також гарантійне та післягарантійне обслуговування з постачанням комплектуючих та запасних частин.