EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2019

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2017

ЗІКО, ТзОВ

Україна, 79058, Львів
пр-т В. Чорновола, 45а, корпус 5
тел./факс: +380 32 240-31-55
e-mail: office@ziko.com.ua
web: http://www.ziko.com.ua,
www.voda-lviv.com

Вже 20 років основа діяльності фірми – постачання на український ринок якісного обладнання для систем водопостачання та водовідведення від провідних світових фірм та підприємств, таких як: «WILO», «GRUNDFOS», «CALPEDA», «LOWARA», «PEDROLLO».
Фірма «ЗІКО комплексно вирішує важливу і актуальну проблему сьогодення – фільтрацію води. Від підбору необхідного фільтраційного обладнання до повного монтажу систем замовнику, та подальшого його обслуговування.
У нас Ви зможете придбати різноманітні фільтри, від звичайного фільтра-глечика та системи зворотнього осмосу для кухні в своїй квартирі або будиночку, до промислової системи очищення води для будь-якого підприємства.
Наші партнери у цій сфері діяльності: «ЕКОСОФТ», «BRITA», «AQUAFILTER», «Бар’єр».
У широкому асортименті пропонується допоміжне та супутнє обладнання: пластикові баки для запасу води італійського «ELBI» та українського виробництва («Укрхімпласт»), гідроакумулятори та гідрокомпенсаційні баки, електричні водонагрівачі проточної та акумулятивної дії.
Наші спеціалісти допоможуть Вам правильно підібрати необхідне обладнання від установки насосів та фільтраційного обладнання до систем вентиляції або кондиціонування приміщень. А також вирішувати всі питання які пов’язані з нормальним, довготривалим функціонуванням цього обладнання.